Первомайська районна рада

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем знань

Переглядів: 146

Дорогі друзі!

Вітаю вас з Днем знань!

1 вересня для дітей та молоді Харківщини відкривається нова сторінка, наповнена цікавими зустрічами, незабутніми враженнями та безмежними можливостями.

Хтось вперше сяде за шкільну парту, хтось у перший раз назве себе гордим словом «студент». Цей день однаково урочистий і незабутній для всіх – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Слова щирої вдячності й педагогам області. Від вашого професіоналізму, педагогічного таланту, творчості, душевної щедрості і мудрості залежить майбутнє наших учнів.

З цим святом хочу привітати не тільки учнів та вчителів, студентів та викладачів, а й усіх мешканців Харківщини. Тому що освіта – найважливіший чинник формування особистості людини, запорука прогресу людства, основа суспільства і держави. Тільки постійно осягаючи світ, отримуючи нові знання про нього, ми можемо рухатися вперед і будувати краще майбутнє.

Від щирого серця бажаю усім здоров'я, щастя, енергії, допитливості і успіхів на обраному терені. Нехай новий навчальний рік буде подарує радість творчості і творення.

Зі святом Першого дзвоника! З Днем знань!« повернутися до списку новин