Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Відзначили 20-річчя територіального центру

Переглядів: 164

06 вересня відбувся урочистий захід, з нагоди 20-річчя заснування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської районної ради.

02.09.1999 року розпорядженням голови Первомайської районної державної адміністрації був заснований Територіальний центр соціального обслуговування Первомайської районної державної адміністрації. На час відкриття, до структури територіального центру входило всього 2 відділення: відділення соціальної допомоги вдома; відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, зі штатною чисельністю працюючих – 38 осіб, та з обслуговуванням - 322 підопічних.

У квітні 2015 року відбувся перехід установи з державної власності до комунальної власності та змінилася назва - Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської районної ради.

На сьогоднішній день в терцентрі працюють 85 працівників, а соціальні послуги отримують 1363 підопічних, чисельність отримувачів послуг збільшилась в понад 4 рази. Установа значно розширила свою мережу та структуру. Це одна з найбільших організацій в Первомайському районі, були відкриті нові відділення, збільшена чисельність громадян, які отримують соціальні послуги, соціальні послуги надаються новим категоріям громадян.

Сьогодні до структури територіального центру входять чотири відділення та структурний підрозділ:
- відділення соціальної допомоги вдома – одне з перших відділень терцентру;
- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – вже у грудні 2016 року введено перукарську послугу;

- відділення денного перебування – у вересні 2013 року в с-щі Біляївка було відкрито відділення соціально-побутової адаптації з відвідуванням 30 осіб щоденно, яке з липня 2017 року перейменоване на відділення денного перебування;

- відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання - прийняло своїх перших мешканців 28 жовтня 2016 року, відділення розраховано на 16 ліжко-місць;
- пункт прокату технічних засобів реабілітації (ТЗР).

У цей визначний день голова Первомайської районної ради Володимир Татаренков та 1-й заступник голови Первомайської райдержадміністрації Ірина Бомко привітати весь колектив та директора територіального центру Юрія Гнатенка, який його очолює з дня заснування.

Вони бажали присутнім творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій, щоб не вичерпалася віра в щедрість людської душі, щоб завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними тим, хто цього потребує.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, бездоганне ставлення до людей похилого віку та з нагоди 20-річчя заснування установи, працівники територіального центру були нагороджені грамотами та подяками.

Найщиріші слова подяки приймали працівники територіального центру від голів сільських рад, які вітали всіх соціальних робітників.

На свято були запрошені й ветерани соціальної служби, які працювали з перших днів відкриття установи, їх вітали квітами й подарунками.

      

      

                                               

                               

                               

                               

 

 

« повернутися до списку новин