Первомайська районна рада

Свято Першого дзвоника в Олексіївському ліцеї

Переглядів: 154

2 вересня  голова районної ради Володимир Татаренков завітав до Олексіївського ліцею,  на свято Першого дзвоника. 

Володимир Миколайович привітав присутніх на святі учнів, вчителів, батьків з Днем знань та початком нового навчального року та побажав школярам  незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу.

«Сьогодні у всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік. День знань -  завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Дорогі учні! У школі перед Вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра. Нехай збудуться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Шановні вчителі! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякую вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Щастя вам, міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів!»

Також учнів, учителів та батьків зі святом привітали голова Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов, генеральний директор СТОВ АФ "Україна Нова" Микола Тарасенко.

   

    « повернутися до списку новин