Первомайська районна рада

28 липня відсвяткував свій  90-річний ювілей Доленко Володимир Данилович, учасник Другої світової війни, житель с. Побєда.

Переглядів: 353

28 липня відсвяткував свій 90-річний ювілей Доленко Володимир Данилович, учасник Другої світової війни, житель с. Побєда.

   З привітаннями і подарунками до Володимира Даниловича завітали голова Первомайської районної ради Володимир Татаренков, перший заступник голови Первомайської райдержадміністрації Ірина Бомко, директор терцентру Первомайської районної ради Юрій Гнатенко, голова Суданської сільської ради Олександра Череватенко.

Гості побажали ювіляру міцного здоров’я на довгі роки та душевного затишку, достатку та благополуччя.

       Від голови райдержадміністрації Володимира Павленка та голови районної ради Володимира Татаренкова була оголошена подяка ” За багаторічну, віддану працю, любов до рідної землі та з нагоди 90-річчя від Дня народження.”, дякуючи за невтомну працю під час війни та у післявоєнний час ювіляру вручили ювілейну медаль “Гордість Первомайщини”.

Володимир Данилович був щиро зворушений привітаннями і увагою з боку представників влади. Дякуючи за увагу та вітання, Володимир Данилович побажав гостям мирного неба, та справжнього людського щастя.« повернутися до списку новин