Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Районне театралізоване Новорічне свято для дітей пільгових категорій

Переглядів: 432

Попереду найчарівніші дні в житті кожної дитини – це Новорічні та Різдвяні свята. Всі діти Первомайського району, від дошкільнят до учнів 11 класів, отримають подарунки, придбані за кошти районного бюджету.
  26 грудня 2017 року у Ржавчицькому сільському Будинку культури відбулося театралізоване Новорічне свято «Тук, тук, кто там..?» для трьохсот дітей пільгових категорій району.

Новорічну казку підготувала молодша група народного театру «Зеркало +», керівник Тетяна Денисова. З перших хвилин дійства діти поринули у світ лісової казки, де головні герої - коза, козлята та сірий вовк стали дружною родиною.

З Новорічними та Різдвяними святами усіх присутніх на святі дітей, дорослих привітали голова Первомайської районної ради Володимир Татаренков і голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко та подарували дітям новорічні подарунки. Також теплі слова прозвучали від Ржавчицького сільського голови Юлії Панкратової. Присутні на святі отримали незабутні враження та багато позитиву на наступний рік.

« повернутися до списку новин