Первомайська районна рада

17 грудня 2019 року відбулось спільне засідання 4-х постійних комісій районної ради

Переглядів: 176

17 грудня 2019 року відбулось спільне засідання 4-х постійних комісій районної ради: з соціальних питань, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями; з питань АПК, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів; з питань соціально-економічного розвитку району; з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та законності.

На розгляд постійних комісій були винесені питання:

- Про районний бюджет на 2020 рік.

- Про хід виконання Програми організації харчування хворих у стаціонарних відділеннях КНП Первомайська центральна районна лікарня на принципах аутсорсінгу на період 2019-2021 роки.

- Про затвердження Комплексної програми по відшкодуванню витрат на безоплатне перевезення деяких категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом на 2020 рік.

- Про внесення змін до  Комплексної Програми соціального  захисту населення Первомайського району на 2017- 2020 роки.

- Про хід виконання Програми розвитку культури Первомайського району на 2019-2020 роки.

- Про внесення змін до Програми розвитку культури Первомайського району на 2019-2020 роки.

- Про хід виконання районної Програми “Дошка Пошани” Почесних громадян Первомайського району” на 2019-2020 роки.

- Про хід виконання районної Програми “Увічнення памяті про учасників бойових дій на території інших держав у Первомайському районі” на 2019-2020 роки.

- Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Первомайському районі на 2017-2020 роки.

- Про хід виконання Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Первомайському районі на 2017-2020 роки

- Про хід виконання Комплексної районної Програми з.абезпечення безпеки дорожнього руху на території Первомайського району Харківської області на 2018-2020 роки.

- Про хід виконання районної Програми створення страхового фонду документації Первомайського району Харківської області на 2019-2021 роки.

- Про хід виконання районної Програми вшанування з нагоди державних та професійних свят, ювілеїв, за підсумками роботи та за вагомий вклад в економічний та соціальний розвиток району на 2019-2021 роки.

- Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, організації й проведення приписки  та призову громадян України на строкову військову службу та службу за контрактом в Первомайському районі на 2018-2020 роки у новій редакції.

- Про внесення змін до Програми «Розвиток місцевого самоврядування в Первомайському районі» на 2016-2020 роки.

- Про надання  згоди на передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл  Первомайського району до комунальної власності Олексіївської сільської ради.

- Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл Первомайського району службового автомобіля.

- Про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.

- Про план роботи Первомайської районної ради на 2020 рік.

- Про визначення зберігача інвентаризаційних справ нерухомого майна.

- Про внесення змін до Статуту Терцентра.

- Про внесення змін до Статуту КП “Водгосп”.

- Про скасування рішення райради № 790-VII “Про перейменування Суданської сільської ради”.

 

 

 « повернутися до списку новин