Первомайська районна рада

Про невідкладні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19

Переглядів: 350

Розпорядження голови Первомайської районної ради про невідкладні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19

 

 

 

 

 

ПЕРВОМАЙСЬКА   РАЙОННА     РАДА

ХАРКІВСЬКА  ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

18 березня 2020 року                                                                                       № 14

 

Про невідкладні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19»

           

 Відповідно до статей 29 та 30 Закону України «Про захист населення  від інфекційних хвороб», згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території коронавірусу COVID-19» (зі змінами), зважаючи на рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 10 березня 2020 року №2), беручи до уваги протокол позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області №5 від 12 березня 2020 року, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та у зв’язку з установленим з 12 березня до 03 квітня 2020 року на усій території України карантину:

1.Рекомендувати органам місцевого самоврядування Первомайського району, керівникам підприємств, установ закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл Первомайського району, розробити заходи щодо забезпечення неухильного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території коронавірусу COVID-19» (зі змінами) та положень, зазначених у протоколі позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області №5 від 12 березня 2020 року.

2.Працівникам виконавчого апарату Первомайської районної ради вжити основні превентивні заходи щодо уникнення можливості захворювання, а саме:

- обмежити відвідування громадських місць, закладів громадського харчування та інших місць великого скупчення людей;

- максимально уникати місця скупчення людей, місця масового відвідування;

- уникати контакту з особами, які мають прояви інфекційних захворювань;

- запровадити режим регулярного провітрювання службових приміщень;

- здійснювати дезінфекційні заходи в службових приміщеннях кожні дві години;

- часто мити руки та прагнути не торкатися очей, носа або рота руками;

- уникати рукостискань, обіймів, поцілунків;

- максимально обмежити фізичне контактування та виконувану роботу максимально здійснювати шляхом віддаленого доступу із застосуванням електронних засобів комунікації, новітніх технологій та поштового зв’язку;

- надати можливість (за наявності підстав та з урахуванням виробничої потреби) оформляти щорічні відпустки та інші види відпусток, передбачених законодавством, у тому числі матерям або іншім особам, зазначеним у частині третій статті 18 Закону України «Про відпустки», для догляду за дитиною до 14 років, на період оголошення карантину.

3.На період карантину (з 12 березня до 03 квітня 2020 року) до особливого розпорядження:   

   3.1.Тимчасово, з 1300 18 березня обмежити допуск до адміністративної будівлі, розташованої за адресою: м. Первомайський, вул.Соборна,16 усіх осіб крім, працівників виконавчого апарату Первомайської районної ради та працівників Первомайської районної державної адміністрації.

     3.2.Скасувати проведення особистих прийомів громадян у громадській приймальні Первомайської районної ради та у зв’язку із цим внести відповідні зміни до графіку роботи Первомайської районної ради.

    3.3.Скасувати або максимально перевести у режим телефонних або відеоконференцій проведення представниками Первомайської районної ради та Первомайської районної державної адміністрації засідань, нарад, прес-конференцій у адміністративній будівлі, розташованої за адресою: м. Первомайський, вул. Соборна,16.

4. З метою уникнення розповсюдження неправдивої інформації щодо поширення на території України коронавірусу COVID-19 та епідеміологічної ситуації в Харківській області та Первомайському районі, в тому числі й через засоби масової інформації та соціальні мережі, що може призвести  до паніки серед населення: 

 - працівникам виконавчого апарату районної ради користуватися лише перевіреною інформацією з офіційних джерел;

 - попередити працівників виконавчого апарату районної ради, про дисциплінарну,  адміністративну та кримінальну відповідальність, яку несуть особи, винні у вчиненні таких порушень, як надання інформації, що не відповідає дійсності.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                                В.М.Татаренков  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин