Первомайська районна рада

28 жовтня, біля бюсту Василю Копцову відбувся мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Переглядів: 120

Сьогодні, 28 жовтня, біля бюсту Василю Копцову відбувся мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, в якому прийняли участь працівники районної ради і райдержадміністрації. Учасники мітингу вшанували пам’ять своїх земляків, які героїчно загинули за часів Другої світової війни.

«Шановні присутні! 28 жовтня виповнюється 75 років з того дня, коли українські землі було звільнено від фашистських окупантів. У ці дні ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної осені 1944 року.

Висловлюю щирі слова подяки тим, хто, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв йшов до перемоги. Позаду залишилися жахіття війни, і хоча бойові дії ще продовжувалися, мирні жителі розпочали тривалий і складний  процес відбудови.

Доземний уклін та глибока вдячність  усім ветеранам війни та праці, які відродили країну та подарували нам найцінніше – свободу та злагоду. Щиросердно зичу кожному з вас здоров’я на довгі роки, життєвих гараздів та добробуту», - наголосив голова районної ради Володимир Татаренков.

    

   

 « повернутися до списку новин