Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

На Первомайщині вшанували пам'ять жертв війни в Україні

Переглядів: 328

Церемонія покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні відбулась сьогодні, 22 червня, у с.Єфремівка, Первомайського району Харківської області.

Разом із ветеранами та представниками громадськості у районному мітингу-Реквіємі, де було вшановано пам'ять мільйонів людей, життя яких забрала найкривавіша в історії людства війна, прийняли участь керівники району - голова районної ради Володимир Татаренков, голова райдержадміністрації Вадим Партала, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Руденко, сільські голови.

Голова районної ради Володимир Татаренков, звертаючись до присутніх, просив пам’ятати про лихоліття Другої світової. Невинні жертви тієї війни не мають бути забуті в ім’я майбутнього. Завдання сучасників – подбати про те, аби ніколи подібна жорстока сторінка історії не отримала шансу на повторення.

«Низький уклін захисникам рідної землі. Світла пам’ять усім, хто самовіддано захищав нашу Батьківщину. Шана тим, хто героїчно відстоює Україну сьогодні», - зазначив голова районної ради.

  

 

« повернутися до списку новин