Первомайська районна рада

29 листопада 2019 року відбулось відкриття мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє” «Здорова дитина — щаслива родина

Переглядів: 145

29 листопада 2019 року  відбулось відкриття мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє” «Здорова дитина — щаслива родина», який  був підготовлений Радою Троїцького ліцею і який успішно впроваджений та реалізований на території Первомайського району у 2019 році.

         Мета проєкту - створення сучасних умов для покращення харчування дітей шляхом облаштування та впровадження нових технологій приготування їжі й різноманітних форм обслуговування учнів, підвищення оздоровчого ефекту, забезпечення школярів раціональним та якісним харчуванням, впровадження енергозберігаючих технологій, створення комфортних умов для учасників навчального процесу, формування у учнів культури харчування та підвищення  мотивації до навчання..   

Загальний обсяг фінансування зазначеного проєкту  складає 167,790 тис.грн., з яких 83,559 тис.грн. виділено з обласного бюджету;  75,841 тис.грн. – з районного бюджету і 8,390 тис.грн. – кошти, зібрані Радою Троїцького ліцею.

В рамках реалізації проєкту проведений ремонт приміщення їдальні та замінено  технологічне обладнання  харчоблоку й придбані нові меблі.

Сертифікат, що підтверджує успішну реалізацію зазначеного мініпроєкту, активним членам громади вручили голова районної ради Володимир Татаренков та  перший заступник голови районної державної адміністрації  Ірина Бомко.

         У заході взяли участь заступник Олексіївського сільського голови ОТГ Анатолій Синько, представники педагогічного колективу та учні Троїцького ліцею на чолі з директоркою Надією Плотниковою, активні представники  громади та представники ЗМІ.

                                               « повернутися до списку новин