Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Відбулась наглядова рада з питань розподілу соціального житла для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Переглядів: 238

13 листопада в кабінеті голови районної ради Володимира Татаренкова відбулась наглядова рада з питань розподілу соціального житла для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

В роботі ради брали участь: Олег Приймак – заступник голови райдержадміністрації, Ірина Кучерова – начальник служби у справах дітей РДА, Роман Кіщенко – начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку РДА, Владислав Библів – начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, Ірина Овсяннікова – начальник управління праці та соціального захисту населення РДА, Ольга Гарібян – завідувач юридичного сектору апарату РДА, Олександр Аленевський – начальник відділу з юридичних та кадрових питань районної ради, Володимир Петренко - директор КП «Первомайський-Водгосп».

Під час проведення ради були обговорені питання про взяття осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на соціальний квартирний облік, проведення ремонту соціальних квартир та розподіл соціального житла між особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Після розгляду питань одноголосно було прийнято рішення про надання однокімнатних квартир із житлового фонду соціального призначення району особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на соціальному квартирному обліку, а саме:
1. Козіковій Нікі.
2. Байцаєвій Ангеліні.
3. Кожевникову Сергію.
Надання соціального житла не означає набуття особами права власності на нього, нерухомість перебуватиме у спільній власності громади району і передаватиметься на умовах договору найму - безоплатно за дотримання відповідних умов.
Зокрема, на Первомайщині протягом 2017-2018 рр. було придбано 8 житлових об’єктів, 6 з яких вже надані у користування, у 2 - тривають ремонтні роботи.

 

« повернутися до списку новин