Первомайська районна рада

16 травня 2019 року відбулось пленарне засідання XХХI сесії районної ради VIІ скликання

Переглядів: 260

16 травня 2019 року відбулось пленарне засідання XХХI сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова районної ради Володимир Татаренков.

В роботі сесії взяли участь депутати Харківської обласної ради Анатолій Русецький, Віктор Намчук, голова райдержадміністрації Володимир Павленко, депутатський корпус районної ради, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, представники

ЗМІ.

 

 

 

 

 

         

Перед початком пленарного засідання сесії відбулась урочиста церемонія нагородження відзнакою Почесний громадянин Первомайського району:

                                                     

Олександру Абраменку – заслуженому майстру спорту України з фрістайлу, члену збірної України на зимових Олімпійських іграх 2006, 2010, 2014 та 2018 років, чемпіону XXIII зимових Олімпійських ігор 2018 року, переможцю Кубку світу в лижній акробатиці 2016 року, срібному призеру чемпіонату миру по фрістайлу і сноуборду 2019 року, кавалеру ордену «За заслуги» III ступеню. Нагорода була вручена родині призера у особі Олени Смітюх.

                                                         

Владиславу Тарасюку – заслуженому майстру спорту України з шахів, чемпіону світу з шахової композиції 1997 року та тричі срібному призеру цих змагань 2001, 2013, 2017 років, володарю кубку світу з шахової композиції 2018 року.

                            

Борису Жиліну – депутату районної ради 7 скликання, який більше 15 років є головою правління Первомайської райспоживспілки, депутату Первомайаської районної ради двох скликань.

                                                           

Анатолію Мішину – депутату районної ради 7 скликання, який більше 20 років працює в енергопідприємстві АТ «Харківобленерго», депутату Первомайської районної ради чотирьох скликань.

                      

Після цього відбулась церемонія вручення сертифікатів на отримання квартир житлового фонду соціального призначення двом мешканцям району (с.Шульське та с.Олексіївка) з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

                  

                  

Також було вручено грошовий сертифікат на 10000 грн. багатодітній родині Колокольцевих, в якій народилося 15 дітей. П’ятеро дітей вже дорослі, на сьогоднішній день в родині виховується 10 дітей.

                  

 

В ході пленарного засідання сесії депутати розглянули важливі питання: 

Про затвердження Положення про відзнаку “Гордість Первомайщини”.

Про виконання та про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 р.

Про хід виконання Програми розвитку охорони здоров’я населення Первомайського району та удосконалення медичної допомоги на засадах сімейної медицини на період 2016-2020 роки,

Про хід виконання Програми проведення районного театралізованого етнічного свята «Олексіївська фортеця» на 2013-2020 роки,

Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл Первомайського району - книг, придбаних на виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки та інші.

 Також були внесені зміни до вже діючих програм: до Комплексної програми зміцнення здоров’я, поліпшення якості та продовження життя населення Первомайського району на період до 2020 року;

до  Комплексної Програми соціального  захисту населення Первомайського району на 2017- 2020 роки;

до Програми розвитку культури Первомайського району на 2019-2020 роки;

до  Програми розроблення містобудівної документації у Первомайському районі на 2017-2020 роки;

до районної Програми інформатизації та комп’ютеризації на 2017-2019 роки та ін.

 

 « повернутися до списку новин