Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Орієнтовний графік проведення освячення води по населеним пунктам району та на водоймах у День Хрещення Господнього у 2019 році

Переглядів: 75

 

 

 

 

 

 

Релігійна громада, що проводитиме обряд, хто проводитиме

Місце проведення

Дата і час

Релігійна громада

Свято-Троїцька Харківської Єпархії Української православної церкви (с. Олексіївка)

Отець Іоан

с. Олексіївка (будівля храму)

19.01.19 08.00 год. - служба

              11.00 год. - освячення

с. Киселі (СБК)

19.01.19  12.30 год.

с. Слобідське (центральна площа села)

19.01.19  12.00 год.

Свято-Троїцький храм Харківської Єпархії Української православної церкви

(с. Михайлівка)

Отець Андрій

с. Михайлівка (будівля храму)

19.01.19 00.00 год. - служба

              05.00 год. - освячення

с. Картамиш (центральна площа села)

19.01.19 . 07.30 год.

с. Лозівське (центральна площа села)

19.01.19   08.45 год.

с. Одрадове (центральна площа села)

19.01.19  09.55 год.

с. Максимівка (центральна площа села)

19.01.19  10.35 год.

с. Михайлівка (водойма в центрі населеного пункту)

19.01.19  12.00 год.

Релігійна громада Святого Великомученика Димитрія Солунського Харківської Єпархії Української православної церкви

(с. Єфремівка)

Отець Олександр

с. Дмитрівка (будівля сільської ради)

18.01.19  12.00 год.

с. Єфремівка (будівля храму)

19.01.19  10.30 год.

с. Червоний (біля школи)

19.01.19  13.30 год.

с. Червоний (будівля сільської ради)

19.01.19  14.15 год.

с. Нове (центральна площа села)

19.01.19  13.00 год.

с. Троїцьке (СБК)

19.01.19  12.00 год.

Релігійна громада

Свято-Вознесенська Харківської Єпархії Української Православної Церкви (с. Берека)

Отець Володимир

с. Берека (адмінбудівля сільської ради)

19.01.19  08.30 год. - служба

               10.00 год. - освячення

с. Трійчате (центральна площа села), станція

19.01.19  11.00 год.

с. В. Бишкин (СБК)

19.01.19  12.00 год.

с. В. Бишкин (водойма на території села)

19.01.19  12.30 год.

с. Новоберецьке (площа села)

19.01.19  13.00 год.

Свято-Казанська релігійна громада Харківської Єпархії Української Православної Церкви

(м. Первомайський)

Отець Миколай

с. Роздолля (СБК)

19.01.19  11.30 год.

с. Шульське (СБК)

19.01.19  12.00 год.

с. Біляївка (центральна площа села)

19.01.19 14.00 год.

с. Суданка (центральна площа села)

19.01.19  14.30 год.

с. Закутнівка (центральна площа села)

19.01.19 13.00 год.

с. Паризьке (центральна площа села)

19.01.19 15.00 год.

Свято-Казанська релігійна громада Харківської Єпархії Української Православної Церкви

(м. Первомайський)

Отець Іоан

м. Первомайський (храм)

18.01.2019 07.00 - служба

                   10.00 - освячення

                   15.00 - служба

                   17.00 - освячення

19.01.2019 07.00 - служба

    10.00 - освячення

Суданська сільська рада с. Булацелівка

(Берецьке водосховище, біля насосної станції)

19.01.19  13.00 год.

кафе «Журавлик» (водойма) отець Іоан

19.01.19  12.00 год.

Міський будинок громадян похилого віку

19.01.19  11.30 год.

Храм на честь Всецариці (м. Первомайський)

Отець Андрій

м. Первомайський (старий храм)

18.01.2019 11.00 - освячення

19.01.2019 08.00 - служба

                   11.00  - освячення

с. Грушине (центральна площа села)

19.01.19  13.00 год.

Грушинський будинок громадян похилого віку

19.01.19  13.30 год.

ДУ «Первомайська виправна колонія (№117)»

19.01.19  14.00 год.

Громада Святого Пророка Божого Ілії Харківської єпархії Української православної церкви (с. Ржавчик)

Отець Ігор

с. Ржавчик (будівля церкви)

18.01.19  10.00 год.

19.01.19  08.00 год.

с. Миронівка (сільський будинок культури)

19.01.19  10.30 год.

с. Верхня Орілька (адмінбудівля сільської ради)

19.01.19  11.30 год.

 

 

« повернутися до списку новин