Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

02.04.2018р. відбулось засідання робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад на території району

Переглядів: 367

02 квітня 2018 року відбулось  засідання робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад на території Первомайського району.

В ході засідання члени Робочої групи ознайомилися з проведеною відповідною роботою з добровільного об’єднання територіальних громад на території Україні та в Харківській області, а також детально розглянули та обговорили результати науково-дослідної роботи Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна щодо варіантів об’єднання територіальних громад у Первомайському районі.

Як результат, члени Робочої групи переважною більшістю голосів в черговий раз чітко висловились щодо недоцільності створення об’єднаної територіальної громади сільських рад Первомайського району з містом Первомайський та прийняли рішення щодо необхідності звернення до Харківської обласної ради по внесенню змін до Перспективного плану формування територій громад Харківської області в частині об’єднання 18 сільських рад району в одну об’єднану територіальну громаду без м.Первомайський.

  

    

                                                                     

 

« повернутися до списку новин