Первомайська районна рада

Участь голови районної ради Володимира Татаренкова в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 230

27.07.2020р.

Голова районної ради Володимир Татаренков прийняв участь у спільній розширеній апаратній нараді з сільськими головами, представниками підприємств і організацій району, та засобів масової інформації. У нараді приймав участь голова райдержадміністрації Вадим Партала.

В ході наради були розглянуті питання:

1. Про хід проведення ремонту доріг місцевого значення, в т.ч. по маршрутам шкільних автобусів та вжиття заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду.

2. Про підсумки проведення ЗНО та про організоване закінчення 2019-2020 навчального року.

3. Про діяльність «Лозівського бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

При підбитті підсумків апаратної наради голова районної ради Володимир Татаренков зазначив про необхідність комісійного обстеження проблемних ділянок доріг з залученням депутатів сільських рад, разом з сільськими головами, представниками РДА та Райавтодору з метою складання Актів та вжиття дієвих заходів для проведення вчасних ремонтів та забезпечення безпеки дорожнього руху. Володимир Миколайович також акцентував увагу сільських голів на необхідності вчасного проведення обрізки дерев біля ліній електромереж.  

 « повернутися до списку новин