Первомайська районна рада

12 травня 2020 року відбулось позачергове засідання XХХIХ сесії районної ради VIІ скликання

Переглядів: 580

12 травня 2020 року відбулось позачергове засідання  XХХIХ сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова районної ради Володимир Татаренков.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Вадим Партала, депутатський корпус районної ради, представники ЗМІ.

В ході пленарного засідання сесії депутати розглянули питання « Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня «Про районний бюджет на 2020 рік».

Під час проведення пленарного засідання XXXIХ сесії районної ради було дотримано всіх заходів безпеки, передбачених у Національному плані протиепідемічних заходів щодо запобіганню занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Після пленарного засідання сесії виступила головний лікар Первомайського центру ПМСД Горячок Р.В., яка проінформувала присутніх, що станом на 12 травня 2020 року  зафіксовано  і лабораторно підтверджено14 випадків захворювань на COVID-19. в Первомайському районі – жодна людина не захворіла.« повернутися до списку новин