Первомайська районна рада

Участь голови районної ради Володимира Татаренкова в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 122

20.01.2020 

Під час розширеної апаратної наради заступника голови райдержадміністрації Олега Приймака з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільськими головами району, представниками засобів масової інформації за участі голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань. 

В ході наради були розглянуті питання:

  • Про проведення робіт по наповненню Державного земельного кадастру.
  • Про роботу Первомайського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та організацію суспільно-корисних робіт у 2020 році.
  • Про вжиття заходів щодо забезпечення безпеки на льоду.


При підбитті підсумків апаратної наради було наголошено на необхідності співпраці з районними організаціями та службами щодо проведення соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації. Також було зазначено про необхідність постійної інформаційно-роз’яснювальної роботи через засоби масової інформації для населення району щодо питань безпеки на водних об’єктах та правил поведінки на льоду.« повернутися до списку новин