Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

ОБЛАСНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

Переглядів: 133

 

 

 

З метою стимулювання розвитку та соціальної підтримки талантів Харківської області, сприяння їх самореалізації, виявлення обдарованої молоді рішенням Харківської обласної ради № 388-V від 06 вересня 2007 року було запроваджено обласний літературний конкурс імені О.С.Масельського. Цього року конкурс буде проводитися тринадцятий раз.

Оргкомітет запрошує до участі в конкурсі талановиту молодь, а також знаних літераторів, журналістів, поетів, драматургів Харківщини.

Роботи розглядаються в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія». Юні літератори (віком до 18 років) та митці (які є членами Національної спілки письменників України або Національної спілки журналістів України) подають свої поетичні, прозаїчні, драматургічні чи публіцистичні твори до номінацій «Учнівська молодь» та «Майстер слова».

Для участі у конкурсі необхідно надати виключно в електронному варіанті наступні матеріали:

- текст,  відповідно до обраних(ої) автором номінацій(ї);

-  контактну інформацію (вказавши повну адресу, телефон, електронну скриньку) та  біографічні дані;

- за наявності, копію свідоцтва про членство в Національній спілці письменників України або Національній спілці журналістів України.

Переможців очікує премія:

у номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», винагорода становить  відповідно: за  І місце –7 тис.грн, за ІІ місце – 5 тис.грн, за ІІІ місце – 3 тис.грн.

По одному переможцю (в підномінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія») в номінаціях „Учнівська молодь”, „Майстер слова” – отримають премії по 7 тис. грн. 

Нагородження переможців традиційно проходить у грудні.

Конкурсні роботи приймаються оргкомітетом виключно в електронному вигляді.

Твір, що надається на конкурс (слід зазначити, що в номінації «Поезія» усі вірші одного автора вважаються одним твором) та інформацію про себе, кожен в окремому файлі, слід надсилати в термін до 15 жовтня 201. включно, на е-mail: oblrada.konkurs@ukr.net.

 

За бажанням електронний носій можна надіслати на поштову адресу:     

м. Харків, Будинок рад, вул. Сумська, 64, - з поміткою «Конкурс на кращий літературний твір ім. О.С.Масельського» або передати власноруч за тією ж адресою.

У разі виникнення питань можна звернутися за телефонами:  (057) 715-72-20; 700-53-29; (095)-404-47-55.

Повну інформацію можна отримати на офіційному сайті обласної ради в мережі Інтернет: http://www.oblrada.kharkov.ua. («Конкурси , гранти»).

 

« повернутися до списку новин