Первомайська районна рада

Вітання з Днем працівників сільського господарства

Переглядів: 299

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання Державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку Держави, запорукою її процвітання.

Хай не переводиться селянський рід на українській землі, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями  нива, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються!

 

З повагою,

Голова районної ради                            В.Татаренков

 « повернутися до списку новин