Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

28 травня відзначила свій 95 – річний ювілей, учасник Другої світової війни, ветеран праці Захарова Олександра Іванівна

Переглядів: 437

В с.Біляївка 28 травня відзначила свій 95 – річний ювілей, учасник Другої світової  війни, ветеран праці Захарова Олександра Іванівна.

Ця жінка пропрацювала все своє життя: спочатку ветеринаром, потім вихователем в дитячому садочку, останнє місце роботи – клуб.

Олександра Іванівна 50 років була учасником фольклорного ансамблю «Лозовеньчанка» та до 2012 року брала участь у виступах.

Але самий більший скарб цієї жінки – це велика родина. Олександра Іванівна має 2 дітей, 3 внуків, 4 правнуків та 2 праправнуків.

Квітами, ковдрою та ювілейним тортом Олександру Іванівну привітали завідуюча відділення натуральної та грошової допомоги Людмила Митрофанова, заступник завідуючої соціальної допомоги вдома Антоніна Половинка, голова сільської ради Олександра Череватенко, які побажали іменинниці міцного здоров’я та довгих років життя.

Від голови райдержадміністрації Володимира Павленка та голови районної ради Володимира Татаренкова, Олександра Іванівна була відзначена Подякою за багаторічну, віддану працю, любов до рідної землі та з нагоди 95 – річчя від Дня народження.

« повернутися до списку новин