Первомайська районна рада

Участь голови районної ради Володимира Татаренкова у Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування

Переглядів: 104

23 січня 2020 року голова районної ради Володимир Татаренков взяв участь у Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування та роботі круглого столу “Децентралізація влади в Україні: реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»”, які проходили у м.Харкові.

На порядку денному Зборів розглядалися питання:

- Про участь органів місцевого самоврядування у підготовці плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027рр.

- Про взаємодію органів місцевого самоврядування регіону з міжнародною програмою «U-LEAD з Європою».

- Про самопредставництво в суді органів місцевого самоврядування.

- Про напрями співпраці органів місцевого самоврядування з управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області щодо надання якісної освіти комунальними закладами та інш.

Після закінчення Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування відбулось засідання круглого столу «Децентралізація влади в Україні: реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Учасниками круглого столу обговорювалось питання конституційного забезпечення реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування в Україні. Науковцями, разом із представниками органів місцевого самоврядування, були напрацьовані рекомендації центральним органам державної влади стосовно змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Також предметом обговорення були особливості проведення місцевих виборів у контексті нового виборчого кодексу України, який набув чинності 1 січня 2020 року.

 


 

 « повернутися до списку новин