Первомайська районна рада

8 травня голова Первомайської районної ради Володимир Татаренков та голова районної державної адміністрації Вадим Партала привітали ветеранів району з Днем Перемоги

Переглядів: 608

Голова районної ради Володимир Татаренков та  голова районної  державної адміністрації Вадим Партала напередодні 75-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні привітали кожного учасника бойових дій, вручили  Знаки народної пошани «За бойові заслуги» 75 років Перемоги над нацизмом, продуктові набори та грошову допомогу.

Це: Дмитро Іванович Бабич мешканець сел.Троїцьке. На фронті з серпня 1944 року. Воював у 241-му гвардійському стрілковому полку 75-ї гвардійської стрілкової дивізії, які вели визвольні бої в Латвії. Особливо відзначився в боях за звільнення Риги, знищивши автоматними чергами десятки фашистів, за що був нагороджений медаллю «За відвагу». В одному з боїв при знищенні групи ворога, 24 листопада 1944 року, був поранений в ногу. Після перебування в госпіталі, його зараховують до 145-го запасного стрілецького полку, в якому він і зустрів День Перемоги. Нагороджений орденами «Вітчизняної війни» I ступеня, «За мужність», медалями «За відвагу», «За звільнення Риги».
Після демобілізації повернувся в рідний радгосп «Більшовик». Протягом багатьох років він визнавався кращим механізатором радгоспу.

Бутенко Володимир Андрійович, житель села Мар'ївка Дмитрівської сільської ради. Трудовий стаж ветерана склав 52 роки. На грудях фронтовика золотом відливають ордена та багато медалей.
Був покликаний в діючу армію і розподілений до 9-го армійського запасного полку. Після нетривалого навчання, наприкінці 1944 року, його направляють до 84-го гвардійського стрілкового полку 33-ї гвардійської стрілкової Севастопольської дивізії. Зі своїми бойовими друзями ветеран звільняв Європу, вів бої у Східній Пруссії за м. Піллау.
День Перемоги Володимир Андрійович зустрів на передовій лінії фронту під містом Піллау. Нагороджений орденами «Вітчизняної війни» II ступеня, «За мужність», багатьма медалями.

Микола Костянтинович Кравченко – Почесний громадянин Первомайського району, мешканець села Закутнівка, нагороджений багатьма орденами та медалями за ратні подвиги в роки війни. На фронті з 1944 року. Воював у 211-му окремому стрілковому батальйоні 252-ї окремої стрілкової роти, які вели визвольні бої в Латвії. За останні 30 років пропрацював трактористом у рідному колгоспі «Україна».
 Іван Миколайович Ярита  - житель села Миронівка. На фронті з 1943 року. Воював у 233-му окремому саперному батальйоні при розвідувальній роті. Звільняв міста і населені пункти рідної України. Форсував Дніпро і Дністер.
День Перемоги зустрів у військовому госпіталі в Югославії. Має безліч фронтових нагород. Нагороджений орденом Слави III ступеня, орденом «Вітчизняної війни» II ступеня, медалями «За відвагу», «За перемогу над Германією».
Після демобілізації працював в рідному колгоспі імені Калініна на молочнотоварній фермі слюсарем.

Голова райради В.Татаренков та голова райдержадміністрації В.Партала побажали усім міцного здоров’я, добра, миру і благополуччя!


         

      

 « повернутися до списку новин