Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Графік проведення богослужінь та освячення води по населеним пунктам і на водоймах у День Хрещення Господнього у 2020 році

Переглядів: 108

   

 

 

 

 

 

 

 

Графік проведення богослужінь та освячення води

по населеним пунктам і на водоймах Первомайського району

Релігійна громада, що проводитиме обряд, хто проводитиме

Місце проведення

Дата і час

Релігійна громада

Свято-Троїцька Харківської Єпархії Української православної церкви (с. Олексіївка)

Отець Іоан

с. Олексіївка (будівля храму)

18.01  14.00 год. - служба,

                       освячення

19.01  08.00 год. - служба

            11.00 год. - освячення

с. Киселі (сільський будинок культури)

19.01 12.30 год.

с. Слобідське (центральна площа села)

19.01 12.00 год.

Свято-Троїцький храм Харківської Єпархії Української православної церкви

(с. Михайлівка)

Отець Андрій

с. Михайлівка (будівля храму)

19.01 00.00 год. - служба

           05.00 год. - освячення

с. Картамиш (центральна площа села)

19.01 07.30 год.

с. Лозівське (центральна площа села)

19.01 08.45 год.

с. Одрадове (центральна площа села)

19.01 09.55 год.

с. Максимівка (центральна площа села)

19.01 10.35 год.

с. Михайлівка (водойма в центрі населеного пункту)

19.01 12.00 год.

Релігійна громада Святого Великомученика Димитрія Солунського Харківської Єпархії Української православної церкви

(с. Єфремівка)

Отець Олександр

с. Дмитрівка (адмінбудівля сільської ради)

18.01 12.00 год.

с. Єфремівка (будівля храму)

19.01 10.30 год.

с. Червоний (біля школи)

19.01 13.30 год.

с. Червоний (сільської ради)

19.01 14.15 год.

с. Нове (центральна площа села)

19.01 13.00 год.

с. Троїцьке (сільський будинок культури)

19.01 12.00 год.

Релігійна громада

Свято-Вознесенська Харківської Єпархії Української Православної Церкви (с. Берека)

Отець Владимир

с. Берека (адмінбудівля сільської ради)

19.01 08.30 год. - служба

           10.00 год. - освячення

с. В. Бишкин (адмінбудівля сільської ради)

19.01 12.00 год.

с. В. Бишкин (водойма на території села)

19.01 12.40 год.

с. Трійчате (центральна площа села), станція

19.01 11.00 год.

с. Новоберека (центральна площа села)

19.01 13.00 год.

Свято-Казанська релігійна громада Харківської Єпархії Української Православної Церкви

(м. Первомайський)

Отець Миколай

с. Роздолля (сільський будинок культури)

19.01 11.30 год.

с. Шульське (сільський будинок культури)

19.01 12.00 год.

с. Біляївка (центральна площа села)

19.01 14.00 год.

с. Суданка (центральна площа села)

19.01 14.30 год.

с. Закутнівка (центральна площа села)

19.01 13.00 год.

с. Паризьке (центральна площа села)

19.01 15.00 год.

Свято-Казанська релігійна громада Харківської Єпархії Української Православної Церкви

(м. Первомайський)

Отець Іоан

м. Первомайський (храм)

18.01 07.30 – служба,

           освячення

              15.00 – служба,

           освячення

19.01 07.30 – служба,

           освячення

              15.00 – служба,

            освячення

Суданська сільська рада с. Булацелівка

(Берецьке водосховище, біля насосної станції)

19.01 13.00 год.

кафе «Журавлик» (водойма)

19.01 12.00 год.

Будинок громадян похилого віку

19.01 11.30 год.

Храм на честь Всецариці (м. Первомайський)

Отець Андрій

м. Первомайський (старий храм)

18.01 11.00 год. - освячення

19.01 08.00 - служба

           10.30 год. - освячення

с. Грушине (центральна площа села)

19.01 13.00 год.

Грушинський будинок громадян похилого віку

19.01 13.30 год.

ДУ «Первомайська виправна колонія (№117)»

19.01 14.00 год.

Громада Святого Пророка Божого Ілії Харківської єпархії Української православної церкви (с. Ржавчик)

Отець Ігор

с. Ржавчик (будівля церкви)

18.01 10.00 год.

19.01 08.00 год.

с. Миронівка (сільський будинок культури)

19.01 10.30 год.

с. Верхня Орілька (адмінбудівля сільської ради)

19.01 11.30 год.

За матеріалами ТРК "Надія"

« повернутися до списку новин