Первомайська районна рада

Голова районної ради Володимир Татаренков з робочим візитом відвідав Роздольську сільську раду

Переглядів: 555

27 лютого голова районної ради Володимир Татаренков відвідав з робочим візитом Роздольську сільську раду, зустрівся з мешканцями територіальної громади, відвідав фельдшерсько-акушерські пункти в с.Роздолля та с.Шульське, яким керівництво ПРАТ «Краснопавлівське КХП», яке входить до компанії «Кернел», подарувало апарати УВЧ.

За допомогою цього сучасного обладнання жителі Роздольської сільської ради матимуть змогу отримувати фізіотерапевтичні процедури в приміщенні ФАПів. 

Спілкуючись з жителями цих населених пунктів, керівниками району було наголошено про проведення запровадженої Президентом України Петром Порошенком медичної реформи на селі, на тому, що держава фінансуватиме будівництво нових амбулаторій, оснащених усім необхідним сучасним обладнанням.

За підтримки губернатора Харківської області Юлії Олександрівни Світличної, тільки в Первомайському районі буде побудовано 4 сучасні амбулаторії сімейної медицини, 2 такі амбулаторії вже планується побудувати у 2018 році. Будівництво нових амбулаторій не передбачає закриття або скорочення інших амбулаторій чи ФАПів в населених пунктах району.
Підтримуючи медичну реформу на селі, на останній сесій районної ради, яка відбулася 22 лютого, з районного бюджету виділено 500 тис.грн. на придбання обладнання та покращення матеріально-технічної бази медичних закладів, а ще 500 тис.грн. виділено на придбання двох автомобілів для сільських закладів охорони здоров’я.

     « повернутися до списку новин