Первомайська районна рада

22 лютого 2018 року відбулося пленарне засідання XХІІІ сесії Первомайської районної ради VІІ скликання

Переглядів: 444

22 лютого  в залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання XXІІІ сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова районної ради ВолодимирТатаренков.

 

Перед початком засідання голова районної ради Володимир Татаренков разом с головою райдержадміністрації Володимиром Павленком привітали родини, у яких першими у 2018 році народилися хлопчик і дівчинка. Це родина Бреславських – мешканці с.Верхній Бишкин, у яких народився хлопчик

та родина Пустоногових – мешканці с.Закутнівка, у яких народилася дівчинка. Відповідно до Комплексної Програми соціального захисту родини, отримали сертифікати по 5,0 тис. грн. матеріальної допомоги.

В ході пленарного засідання сесії депутати заслухали звіт голови районної ради про свою діяльність за 2017 рік.

Далі депутати розглянули багато важливих питань: про виконання Програми економічного і соціального розвитку Первомайського району на 2017 рік та про  затвердження Програми економічного і соціального розвитку Первомайського району на 2018 рік; про виконання районного бюджету за 2017 рік; про створення житлового фонду соціального призначення для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа; про створення Комунальної установи «ПЕРВОМАЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ; про затвердження Програми по зубопротезуванню учасників АТО, членів їх сімей та матерів з багатодітних сімей на 2018-2020 роки. Також прийняті Програми: допризовної підготовки; реконструкції та ремонту вулиць і доріг комунальної власності; реформування закладів для дітей-сиріт та програма відпочинку та оздоровлення дітей. Далі депутатами були заслухані інформації про хід виконання діючих районних програм та внесені зміни до них. Також, депутатами районної ради схвалено Звернення до голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій (груп) у Верховній Раді України та народних депутатів України щодо підтримки законопроекту № 7403.

                              « повернутися до списку новин