Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова із завершенням навчального року–2020.

Переглядів: 259

Дорогі друзі, шановні учні, батьки, вчителі!

Відповідальним цей рік був для першокласників. Навчитися читати, писати, рахувати, звикнути до шкільних правил – завдання, яке виконано на відмінно.

Напружений час складання зовнішнього незалежного оцінювання чекає на випускників. Усім бажаю успіхів, прихильної долі та непохитної віри у власні сили. Ви молоді, сильні й перспективні. Ви – майбутнє України!

Складним та незвичним виявився навчальний рік 2019-2020 як для організаторів освітнього процесу й вчителів, так і для дітей та батьків. Переконаний, що це був важливий і корисний досвід, який розкрив творчий потенціал педагогів й нові можливості навчання.

Разом з тим побачили недоліки освітніх програм, наявність нерівного доступу до інформаційних продуктів. Отже, вдосконалення системи освіти та матеріальної бази навчальних закладів має бути ключовим пріоритетом для державної і місцевої влади.

Вимоги сьогодення змінили усталені традиції святкування останнього дня навчального року, однак, попри все, цей особливий день викликає зазвичай лише радісні емоції очікування канікул у нинішніх школярів та теплі спогади про юність у дорослих.

Із завершенням навчального року вітаю усіх учнів, вчителів та батьків!

« повернутися до списку новин