Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Спортивний 2018 рік: підсумки та нові завдання

Переглядів: 271

23 грудня в затишному залі ПК «Хімік», за значної присутності шанувальників здорового способу життя, відбулося районне свято підведення підсумків 2018 року під гаслом « Герої спортивного року». 

Це свято зібрало  разом всіх працівників сфери фізичної культури та спорту району, юних спортсменів та їх наставників, ветеранів спорту, спортивних меценатів, діючих спортсменів. Підсумки 2018 спортивного року беззаперечно засвідчують, що в районі фізкультура і спорт розвиваються та користуються не аби якою популярністю.

Церемонію нагородження організатори свята розпочали з ушанування переможців районної Спартакіади школярів, бо саме в дитячому та юнацькому віці, в стінах загальноосвітніх навчальних закладів, започатковуються  навички ведення здорового способу життя, любов до спорту, формуються вольові риси характеру.

Першими на сцену отримати грамоту відповідного ступеня, пам’ятний кубок та набір спортивного інвентарю від райдержадміністрації та районної ради, які їм вручали голова райдержадміністрації Володимир Павленко та голова райради Володимир Татаренков, вийшли учні Грушинського НВК (вчитель фізичної культури Котляренко Станіслав).За друге місце був нагороджений колектив фізичної культури Троїцького ліцею (вчитель фізичної культури Шалімов Андрій). Перше місце завоювали школярі Біляївського ліцею (вчитель фізичної культури Сергій Чернега).

В цьому році пам’ятні відзнаки райдержадміністрації та районної ради за І, ІІ та ІІІ місце в районному рейтингу розвитку фізичної культури і спорту отримали колективи Грушинської, Красненської та Закутнівської сільських рад.

В рамках щорічної церемонії підведення підсумків спортивного року були відзначені грошовими винагородами та пам’ятними призами райдержадміністрації та районної ради кращі спортсмени та спортивні функціонери.

Кращим вчителем фізичної культури був визнаний Сергій Чернега, кращим спортивним організатором Дмитро Пономаренко, кращим спортивним інструктором району Микола Басов, кращим спортивним тренером району Вячеслав Покойний,  кращим юним спортсменом району Єлизавета Спода, кращим спортивним медпрацівником Сергій Ророг, кращим спортивним арбітром Костянтин Чистяков, кращою спортивною спорудою району 2018 року став спортивний комплекс Троїцького ліцею. Відзнаками «За відданість спорту» нагороджені ветерани фізкультурного руху району Олександр Федотов, Сергій Шевченко, Генадій Корнєв..

Кульмінацією спортивних урочистостей став момент нагородження призерів та переможця першості району з футболу 2018 року. Третю сходинку в турнірній таблиці посіла команда « Фортуна» с. Грушине. Срібними призерами першості району стала команда «Колос» с.Троїцьке.

А почесний кубок чемпіона району з футболу отримав футбольний клуб «Топфармінг» с.Ржавчик.

Спеціальними  призами  райдержадміністрації та районної ради були нагороджені:

в номінації кращий бомбардир футбольної першості району нападаючий команди «Агрогенерейшин» с.Закутнівка О.Удовіченко, в номінації кращий голкіпер М.Костін «Фортуна» с.Грушине, в номінації кращий гравець першості району гравець команди «Топфармінг» с. Ржавчик А..Бондарь.

Спортивні досягнення  2018 року стали надбанням спортивної історії району, а підведення підсумків мало велике значення для осмислення якості виконаної роботи та подальшого вибудовування стратегії реалізації програм по розвитку фізкультури та спорту в районі.

Вітаючи учасників свята керівники району зазначили, що радість спортивних здобутків, почуття задоволення від безкомпромісного спортивного протистояння, хвилі позитивних емоцій від заслужених перемог та нагород, суттєва фінансова підтримка з районного та місцевих бюджетів сфери фізичної культури та спорту,  поява сучасних спортивних споруд, які вже збудовані в нашому районі та споруди які планується збудувати в 2019 році суттєво пожвавлять спортивне життя в колективах фізичної культури сільських рад та загальноосвітніх навчальних закладів, долучать до здорового способу життя нових прихильників.

   

      

 

 

« повернутися до списку новин