Первомайська районна рада

Вітання з 90-річчям

Переглядів: 307

20 жовтня відзначила свій 90-річний ювілей учасник Другої світової війни, мешканка с. Сумці - Гайворонська Антоніна Данилівна.

Це тендітна, добра, з усмішкою на устах людина, яка зуміла зберегти доброту і любов не дивлячись на важкі часи свого життя. Все своє життя Антоніна Данилівна пропрацювала у колгоспі.

З Днем народження Антоніну Данилівну привітала родина (дочка, онука, два правнуки, племінниця), а також з квітами, подарунками, з ювілейним тортом до Антоніни Данилівни завітали голова сільської ради Анатолій Синько, секретар сільської ради Лариса Шевлякова, завідуюча відділенням  натуральної та грошової допомоги Людмила Митрофанова, заступник  завідуючої  соціальної допомоги вдома Антоніна Половинка, які побажали ювілярці міцного здоров’я та довгих років життя.

Від голови райдержадміністрації Володимира Павленка та голови районної ради Володимира Татаренкова, Антоіна Данилівна була відзначена Подякою за багаторічну, віддану працю, любов до рідної землі та з нагоди 90 – річчя від Дня народження, а також нагороджена медаллю «Гордість Первомайщини».« повернутися до списку новин