Первомайська районна рада

10 вересня відзначила свій 95-річний ювілей мешканка села Грушине Шевченко Пелагея Павлівна

Переглядів: 293

10 вересня відзначила свій 95-річний ювілей мешканка села Грушине Шевченко Пелагея Павлівна.

Народилась Пелагея Павлівна в с.Кашпурівка Первомайського району. Все своє життя тяжко працювала: у війну в Азербайджані підіймала завод, після війни працювала у колгоспі дояркою.

В цей осінній день у Пелагеї Павлівни зібралась велика родина. Ювілярка має 3-х дітей, 6 внуків, 8 правнуків та 4-х праправнуків.

З квітами, подарунками, з ювілейним тортом до Пелагеї Павлівни завітали директор терцентру Юрій Гнатенко, голова сільської ради  Олександр Гавшин, завідуюча відділенням натуральної та грошової допомоги Людмила Митрофанова, які побажали ювілярці міцного здоров’я та довгих років життя.

Від голови райдержадміністрації Володимира Павленка та голови районної ради Володимира Татаренкова, Пелагея Павлівна була відзначена Подякою за багаторічну, віддану працю, любов до рідної землі та з нагоди 90-річчя від Дня народження, а також нагороджена медаллю «Гордість Первомайщини».   

Ювілярці були вручені подарунки з побажаннями довгих років життя, здоров’я, злагоди та мирного неба.« повернутися до списку новин