Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Привітання з 90-річним ювілеєм!

Переглядів: 283

27 травня 2020 року в  с.Суданка відзначає 90-річний ювілей Олександра Олексіївна ЛИЗЕНКО.

 У цей день Олександру Олексіївну щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди.      

З привітаннями, квітами і подарунками до неї завітали голова Первомайської районної ради Володимир ТАТАРЕНКО та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської районної ради Юрій ГНАТЕНКО.

Гості побажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.

Саме сьогодні, окрім квітів і подарунків приємною несподіванкою для Олександри Олексіївни стала Подяка від голови райдержадміністрації та голови районної ради  «За багаторічну сумлінну працю, любов до рідної землі та з нагоди ювілею». Також Олександра Олексіївна була нагороджена ювілейною медаллю «Гордість Первомайщини».

Сама ж ювілярка раділа гостям і дякувала за теплі слова привітань та увагу до неї. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділилася секретом довголіття, зазначивши, що весь вік працювала і робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку.

                                              

 

« повернутися до списку новин