Первомайська районна рада

16 липня 2019 року відбулось відкриття 2-х міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

Переглядів: 219

16 липня 2019 року голова районної ради Володимир Миколайович Татаренков приймав участь у відкритті 2-х міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», які впроваджені та успішно реалізовані на території Первомайського району у 2019 році.

Перший проект - «Громадський простір Первомайської ЦРЛ - «Осередок майбутнього», який було запроваджено благодійною організацією “Первомайський благодійний фонд “Милосердя” за підтримки Харківської обласної ради, Первомайської районної ради та Первомайської райдержадміністрації.

Загальний обсяг фінансування зазначеного проекту  складає 298,400 тис.грн., з яких  148,400 тис.грн. виділено з обласного бюджету; 135,000 тис.грн. – з районного бюджету і 15,00 тис.грн. кошти благодійної організації “Первомайський благодійний фонд “Милосердя”.

В рамках реалізації проекту проведено модернізацію вхідної групи приміщень (холу) в хірургічному корпусі  КНП Центральна районна лікарня.

         Встановлено віконні енергозберігаючи склопакети, дверні енергозберігаючи блоки. Проведений ремонт приміщення з використанням сучасних технологій та матеріалів:  стін  холу, стелі та підлоги. Придбані меблі, Wi-Fi роутер. Проведена заміна світильників та електропроводки.

        У заході прийняли участь голова районної ради В.М.Татаренков, голова райдержадміністрації Павленко В.М., депутат обласної ради Русецький А.А. , представники БО “Первомайський благодійний фонд “Милосердя” та колектив КНП Первомайська Центральна районна лікарня.

               

 

 

 

Другий проект - «Від здорового способу життя до здорового суспільства».

Загальний обсяг фінансування зазначеного проекту  складає 299,850 тис.грн., з яких 149,850 тис.грн. виділено з обласного бюджету; 135,000 тис.грн. – з районного бюджету і 15,000 тис.грн. – кошти ГО “Первомайська районна федерація футболу Харківської області”.

В рамках реалізації проекту  придбано й встановлено критий майданчик та подіум для занять йогою. Проведено утеплення стін та облаштування підлоги. Здійснено монтаж електрики, придбано знаряддя та меблі.

          У заході прийняли участь голова районної ради В.М.Татаренков, голова райдержадміністрації Павленко В.М., депутат обласної ради Русецький А.А., представники ГО “Первомайська районна федерація футболу Харківської області” та КУ “Спорт для всіх”.

                 « повернутися до списку новин