Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Підведення підсумків спортивного 2017 року

Переглядів: 508

16 грудня 2017 року в затишному залі Будинку культури «Хімік», за значної присутності шанувальників здорового способу життя, відбулося районне свято підведення підсумків 2017 року під гаслом «Герої спортивного року».

Це свято зібрало разом всіх працівників сфери фізичної культури та спорту району, юних спортсменів та їх наставників, ветеранів спорту, спортивних меценатів, діючих спортсменів. Підсумки 2017 спортивного року беззаперечно засвідчують, що в районі фізкультура і спорт розвиваються та користуються не аби якою популярністю.

Церемонію нагородження організатори свята розпочали з ушанування переможців районної Спартакіади школярів, бо саме в дитячому та юнацькому віці, в стінах загальноосвітніх навчальних закладів, започатковуються навички ведення здорового способу життя, любов до спорту, формуються вольові риси характеру. До спортивних перемог вихованців докладається праця всього педагогічного колективу: від вчителя фізичної культури до підтримки адміністрації школи.

Першими на сцену, отримати грамоту відповідного ступеня, пам’ятний кубок та набір спортивного інвентарю від районної держадміністрації та районної ради вийшли учні Грушинського НВК в супроводі вчителя фізичної культури Котляренка Станіслава та директора Бардіної Зої. За друге місце був нагороджений колектив фізичної культури Троїцького НВК -  вчитель фізичної культури Шалімов Андрій та директор Тетяна Кебєдова.

А перше місце завоювали школярі Слобідського НВК. Бо в цьому навчальному закладі, зусиллями всього педагогічного колективу, створена одна з найкращих спортивних баз району, забезпечується участь вихованців в усіх районних змаганнях, проводиться позакласна гурткова робота спортивного спрямування, зберігаються багаті спортивні традиції. Директор НВК  Наталя Юшкова та вчитель фізичної культури Марко Плотников з задоволенням супроводжували своїх вихованців на сцену для отримання заслужених нагород, які їм вручили голова районної ради Володимир Татаренков та керівник апарату райдержадміністрації Віктор Засуха.

Закладена зі шкільної лави любов до спорту дає свої позитивні результати і в дорослих колективах фізичної культури сільських рад. Тому давно стала популярною районна спартакіада з видів спорту. В цьому році пам’ятні відзнаки райдержадміністрації  та районної ради  за І, ІІ та ІІІ місце в районному рейтингу розвитку фізичної культури і спорту отримали колективи Грушинської, Ржавчицької та Роздольської сільських рад.

В рамках щорічної церемонії підведення підсумків спортивного року були відзначені грошовими винагородами та пам’ятними призами райдержадміністрації та районної ради кращі спортсмени та спортивні функціонери. Кращим вчителем фізичної культури був визнаний Марко Плотников, кращим спортивним організатором Дмитро Пономаренко, кращим спортивним інструктором району Сергій Пєтрєєв, кращим спортивним тренером району Вячеслав Покойний, кращим юним спортсменом району Дмитро Шейфер, кращим спортивним медпрацівником Сергій Рарог, кращим спортивним арбітром Костянтин Чистяков, кращою спортивною спорудою району 2017 року став майновий комплекс «Районний стадіон «Колос». Відзнаками «За відданість спорту» нагороджені ветерани фізкультурного руху району Євген Бондарєв, Микола Каверзін та Віктор Агафоненко.

Кульмінацією спортивних урочистостей став момент нагородження призерів та переможця першості району з футболу 2017 року.

Третю сходинку в турнірній таблиці посіла команда «Жовтневі Зорі» с.Роздолля, гравці якої і отримали іменні бронзові медалі.

Срібними призерами першості району стала команда «ТОПфармінг» с.Ржавчик. Відмінною рисою цієї команди є згуртований, перевірений часом та загартований в спортивних баталіях склад, надійна фінансова підтримка органів місцевого самоврядування та базового сільгосппідприємства. Гравці, отримавши срібні медалі першості, також вислухали побажання своїх прихильників перелити срібні медалі футбольного сезону 2017 року в золоті сезону 2018 року.

А почесний кубок чемпіона району з футболу отримав футбольний клуб «Колос» с.Троїцьке. Складовими успіху цієї команди стала плеяда підготовлених талановитих місцевих футболістів, підбір кваліфікованих виконавців у всі ігрові лінії, самовіддача кожного гравця, відданість футболу та своєму клубу, а також активна підтримка вболівальників. Значна заслуга в успіху команди є інструктора фізичної культури Ярослава Людкевича та мецената спорту Валерія Мітрохіна, на плечі яких лягли всі тяготи спортивних функціонерів, починаючи з забезпечення спортсменів харчуванням та закінчуючи забезпеченням команди спортивним обладнанням, екіпіровкою та транспортом для виїздів на календарні матчі.

Спеціальними призами райдержадміністрації та райради були нагороджені: в номінації кращий бомбардир футбольної першості району нападаючий команди «Топфармінг» с. Ржавчик Олександр Лисенко, в номінації кращий голкіпер та кращий гравець першості району гравці команди «Жовтневі Зорі» с.Роздолля Віталій Бондарєв та Владислав Процюк..

Вітаючи учасників свята голова районної ради Володимир Татаренков та керівник апарату райдержадміністрації Віктор Засуха зазначили, що радість спортивних здобутків, почуття задоволення від безкомпромісного спортивного протистояння, хвилі позитивних емоцій від заслужених перемог та нагород, суттєва фінансова підтримка з районного та місцевих бюджетів сфери фізичної культури та спорту. Поява сучасних спортивних споруд, які будуються в нашому районі, суттєво пожвавлять спортивне життя в колективах фізичної культури сільських рад та загальноосвітніх навчальних закладах, долучать до здорового способу життя нових прихильників. 

                                            

« повернутися до списку новин