Первомайська районна рада

Звернення голови районної ради Володимира Татаренкова з нагоди Дня вшанування пам’яті захисників України

Переглядів: 298

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність,

суверенітет і територіальну цілісність України

Шановні жителі району!

Указом Президента України від 23.08.2019 № 621 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» встановлено День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначається щорічно 29 серпня.

Це День пошани і увічнення  героїзму всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.

Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня  2014 року-день, коли  на Сході України  загинула найбільша кількість українських військових.

Символом пам’яті загиблих українських бійців на Донбасі стали соняхи. У цей час саме  вони поспіли, але збирати їх було складно, адже в серпні 2014 року в цих соняхах, зокрема, тривали бої й залишалися загиблі українські захисники. Тому сонях – символ скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами. 

На жаль, жодна війна не обходиться без втрат. Дехто повернувся додому з пораненнями, здобув інвалідність, а дехто назавжди залишився у тій війні. Неможливо змиритися з несправедливою долею, що була уготована молодим, повним сил та патріотизму хлопцям, що встали на захист рідної землі.

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну. Ми також не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги, підтримки та допомоги.

Схиляю голову перед подвигом захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

 

З повагою 


Голова районної ради                               Володимир Татаренков

 « повернутися до списку новин