Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Участь голови районної ради В.Татаренкова в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 504

Під час розширеної апаратної наради голови райдержадміністрації Володимира Павленка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних служб, сільськими головами за участі голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань. 

В ході наради були розглянуті питання:

1. Про запровадження медичної реформи в закладах охорони здоров’я.

2. Про утримання доріг в зимовий період під час ускладнення погодних умов та забезпечення безперебійного руху транспорту.

3. Про роботу РВ ГУ ДСНС України в Харківській області в частині усунення надзвичайних ситуацій в зимовий період.

При підбитті підсумків апаратної наради було зазначено, що запровадження нової моделі фінансування для первинної медичної допомоги дозволить створити умови та мотивувати лікарів надавати якісну медичну допомогу у селах, а сільським головам потрібно і надалі опікуватись питаннями медицини в рамках діючих в районі програм, так як реформування медичної галузі є довгостроковим, оскільки потребує послідовних змін протягом тривалого періоду втілення реформи. Також було наголошено на необхідності забезпечення безпеки дорожнього руху на ділянках автодоріг з підвищеною небезпекою та на маршрутах пересування шкільних автобусів у разі виникнення ожеледиці.

Після засідання апаратної наради голова районної ради провів робочу нараду з сільськими головами району.

« повернутися до списку новин