Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Участь голови районної ради Володимира Татаренкова в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 245

25.03.2019 

Під час розширеної апаратної наради голови райдержадміністрації Володимира Павленка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних служб, сільськими головами за участі голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань. 

На нараді були розглянуті актуальні питання:


• «Про хід підготовки до виборів Президента України 31 березня 2019 року»;

• «Про вжиття заходів щодо недопущення спалюванні сухої трави на території району та готовність до реагування»;

• «Про роботу Первомайської філії Ощадбанку та про організацію роботи по виплаті субсидій в грошовій формі»;

• «Про строки подання декларації у 2019 році та стан подання декларацій державними службовцями районної державної адміністрації».


При підбитті підсумків апаратної наради було зазначено, що до виборів Президента України залишився тиждень. Саме 31 березня громадянам України доведеться сказати, кому ми готові довірити керівництво державою на наступні п’ять років. Серед іншого було наголошено, що за несвоєчасне подання декларації, неподання уточнень у разі суттєвої зміни майнового стану або подання недостовірних відомостей у декларації передбачається відповідальність відповідно до чинного законодавства. Також була звернена увага сільських голів на необхідність проведення серед населення роз’яснювальної роботи щодо можливості отримання «теплих кредитів».

« повернутися до списку новин