Первомайська районна рада

Участь голови районної ради Татаренкова В.М. в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 622

Участь голови районної ради Татаренкова В.М. в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

27.11.2017 

Під час розширеної апаратної наради голови райдержадміністрації Володимира Павленка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних служб, сільськими головами за участі голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань. 

В ході наради були розглянуті питання:

1.Про забезпечення протипожежної безпеки в опалювальний період 2017-2018 років та підсумки обстеження навчальних закладів району щодо придатності до роботи пожежних кранів та наявності дієвих гідрантів на водоводах у населених пунктах району.

2.Про роботу міськрайонного відділу виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Харківській області.

3.Про стан розрахунків за оренду земельних паїв у 2017 році

За підсумками апаратної наради по кожному з розглянутих питань відповідним районним службам та підрозділам дані усні доручення, наголошено на відповідальності кожного керівника районної ланки за доручену справу.  Також голова районної ради Татаренков Володимир Миколайович порекомендував начальнику відділу освіти  підготувати  Комплексний план на 2018 рік по усуненню усіх зауважень по забезпеченню протипожежної безпеки з метою передбачення фінансування зазначених заходів при формуванні бюджету на наступний рік. « повернутися до списку новин