Первомайська районна рада

4 липня - День судового експерта в Україні

Переглядів: 402

Шановні працівники служби судової експертизи!


Прийміть найщиріші вітання із професійним святом!

Судова експертиза є одним із найважливіших засобів боротьби зі злочинністю, а також захисту прав і свобод громадян. Професія судового експерта є унікальною. З одного боку, його професійний статус полягає у проведенні судових експертиз із застосуванням спеціальних знань у різних галузях науки та техніки, з іншого – судовий експерт набуває статусу процесуальної особи під час надання висновку і таким чином у своїй професійній діяльності поєднує статус фахівця з відповідної галузі знань, науковця та процесуальної особи. Плідна праця та високий професіоналізм, відданість роботі, принциповість завжди є запорукою у встановленні справедливості українського правосуддя, захисту прав і свобод громадян, побудови правової держави. 

Вітаю вас зі святом, бажаю щастя, здоров’я, творчої наснаги, мудрості та рішучості, нових ідей, натхнення у всіх ваших справах та починаннях. Нехай вдача та успіхи будуть вашими постійними супутниками, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З професійним святом – Днем судового експерта!

 

З повагою,

Голова районної ради                                                              Володимир Татаренков« повернутися до списку новин