Первомайська районна рада

Голова районної ради В.Татаренков прийняв участь у III Німецько-українському форумі "ВЕА: Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес"

Переглядів: 323

23 жовтня у Харкові, в креативному просторі «Фабрика» відбувся III Німецько-український форум "ВЕА: Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес". 

У ньому брали участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Генеральний консул ФРН у Донецьку/офіс в Дніпрі  доктор Вольфґанґ Мьоссінґер, Голова правління Німецько-української промислово-торговельної палати Александер Маркус,  голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, депутати обласної ради, а також представники бізнесу, медичного менеджменту, закладів освіти, потенційних інвесторів та міжнародних експертів.

Від Первомайського району у форумі взяли участь голова районної ради Володимир Татаренков, працівники виконавчого апарату районної ради, а також головні лікарі КЗОЗ «ПЦРЛ» та «ПЦПМСД».

На заході, що проходить раз на два роки,  обговорювалися найактуальніші питання у сфері альтернативних джерел енергії, енергоефективності як вектору сталого розвитку агробізнесу та ролі громад у сфері енергетики та АПК. Темою цього року стала дуальна освіта, а одним із ключових векторів у традиційних для форуму темах – енергоефективність у лікарнях. Те й інше – в контексті децентралізації та підвищенні ролі громад.

Про енергоефективність у лікарнях говорилося у форматі воркшопу – аби дати учасникам можливість розібрати конкретні кейси та проаналізувати технічні, фінансові та правові інструменти.  Для представників агросектору, цікавими були практичні кейси по всіх напрямках використання відходів АПК, використання біогазу, твердої біомаси, консультації експертів-практиків щодо підключення об'єктів до електромереж та будівництва електростанцій на об'єктах.

У програмі форуму були наступні теми: «Державна політика у сфері енергетики: чи йде Україна до Європи?»; «Стратегія сталого розвитку муніципалітетів та відновлення інфраструктури»; «Енергоефективність у медицині»; «Енергоефективність як вектор розвитку аграрного бізнесу», «Лібералізація та нові бізнес-моделі на ринку електроенергії в Україні».

Голова Харківської обласної ради привітав учасників Форуму із відкриттям та побажав плідної роботи й успішної реалізації проектів. Під час вступної промови  він зазначив: «Теми біоенергетики та енергоефективності наразі найактуальніші. Без цього не може бути ефективною жодна країна. Енергоефективність для населення – це зменшення витрат на комунальні послуги, для держави – економія енергоресурсів, для бізнесу – це конкурентоздатність».

    « повернутися до списку новин