Первомайська районна рада

Презентація проекту «Новий відлік. Малі міста»

Переглядів: 457

6 лютого о 10.00 годині в залі засідань Первомайської районної ради відбулась презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста». 

У засіданні взяли участь: Володимир Татаренков - голова районної ради, Володимир Павленко - голова райдержадміністрації, Олександр Чумак - президент «Асоціації приватних підприємців», сільські голови району, депутати сільських рад, внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, члени їх родин та інші.
Цей Проект спрямований на підтримку, започаткування, розвиток або відновлення підприємницької діяльності для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх родин, які проживають зараз у Балаклії, Чугуєві, Первомайському та Лозовій.

Мета проекту: забезпечення можливості влаштування та відновлення гідного життя у Харківській області, надання позитивного прикладу для інших вимушених переселенців та учасників АТО і членів їх родин, зниження напруженості на ринку праці Харківського регіону, шляхом підвищення самозайнятості, створення нових робочих місць завдяки розвитку підприємництва, створення постійного діючого «Центру підтримки підприємницьких ініціатив» для бізнесу в вище вказаних містах.

Головна умова - це наявність адекватної, життєздатної бізнес-ідеї та бажання відкрити власний бізнес в Харківському регіоні.

Проект включає в себе наступні види та напрямки діяльності та активностей:
- Проведення відбору учасників проекту.

- Проведення курсу бізнес-навчання з основ ведення малого бізнесу, бізнес-планування, дослідження ринку, основ ведення обліку на малих підприємствах, маркетингу та  розвитку підприємницьких навичок (39 навчальних годин)

- Менторський супровід учасників проекту під час написання власних бізнес-планів.

- Проведення конкурсу бізнес-планів учасників.

Учасники проекту матимуть змогу подати свою бізнес ідею на відбір у проекті, пройдуть навчання, розроблять бізнес-плани, матимуть змогу отримати кваліфіковану допомогу від підприємців з великим досвідом діяльності та захистять свої ідеї на конкурсі.

Проект реалізується за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ GmbH) та є частиною реалізації у Харківському офісі проекту Initiatives of the Infrastructure Programme for Ukraine Німецької федеральної компанії GIZ.

Довідка: Заявку на участь можна заповнити, за наступним посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9C1twXmns9BeNzJ69fw-Ggn2pGFyxAjTTNT3rEgLI3lZaUA/viewform

                                       « повернутися до списку новин