Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Графік богослужінь та освячення пасхальних кошиків на Первомайщині

Переглядів: 111

 

 

 

 

 

Графік

проведення богослужінь та освячення пасхальних кошиків по населеним пунктам району у Великдень 27-28 квітня 2019 року

Релігійна громада, що проводитиме обряд, хто проводитиме

Місце проведення

Дата і час

Релігійна громада

Свято-Троїцька Харківської Єпархії Української православної церкви (с. Олексіївка)

Отець Іоан

с. Олексіївка (будівля храму)

28.04.2019 р. 00.00 год. - вечірня служба

Освячення: 28.04.2019 р. 03.00

с. Слобідське (центральна площа села)

28.04.2019 р. 05.00 год.

с. Киселі (біля СБК)

28.04.2019 р. 07.00 год.

Свято-Троїцький храм Харківської Єпархії Української православної церкви (с. Михайлівка)

Отець Андрій

с. Михайлівка (будівля храму)

27.04.2019 р. 23.00 год. - вечірня служба

Освячення: 28.04.2019 р. 03.30

с. Одрадове (центральна площа села)

28.04.2019 р. 05.15 год.

с. Максимівка (центральна площа села)

28.04.2019 р. 05.30 год.

с. Красиве

28.04.2019 р. 06.30 год.

с. Картамиш (центральна площа села)

28.04.2019 р. 07.15 год.

с. Лозівське (центральна площа села)

28.04.2019 р. 08.00 год.

Релігійна громада Святого Великомученика Димитрія Солунського Харківської Єпархії Української православної церкви

(с. Єфремівка)

Отець Василь

с. Єфремівка (будівля храму)

27.04.2019 р. 23.30 год. - вечірня служба

Освячення: 28.04.2019 р. 04.00

с. Троїцьке (біля СБК)

28.04.2019 р. 04.30 год.

с. Нове (центральна площа села)

28.04.2019 р. 05.30 год.

с. Червоне (біля школи)

28.04.2019 р. 06.30 год.

с. Красне (біля сільської ради)

28.04.2019 р. 07.00 год.

с. Дмитрівка (біля сільської ради)

28.04.2019 р. 07.30 год.

Релігійна громада Святого Пророка Божого Ілії Харківської єпархії Української православної церкви в (с. Ржавчик)

Отець Ігор

с. Ржавчик (будівля храму)

28.04.2019 р. 00.00 год. - вечірня служба

Освячення: 28.04.2019 р. 03.00

с. Миронівка (біля СБК)

28.04.2019 р. 05.00 год.

с. Верхня Орілька (біля сільської ради)

28.04.2019 р. 05.30 год.

Релігійна громада

Свято-Вознесенська Харківської Єпархії Української Православної Церкви (с. Берека)

Отець Володимир

с. Берека (будівля храму)

27.04.2019 р. 21.00 год. - вечірня служба

Освячення: 28.04.2019 р. 03.00

с. Верхній Бишкин (біля сільської ради)

28.04.2019 р. 04.00 год.

с. Трійчате (центральна площа села)

28.04.2019 р. 06.00 год.

с. Новоберецьке (центральна площа села)

28.04.2019 р. 07.00 год.

Свято-Казанська релігійна громада Харківської Єпархії Української Православної Церкви (м.Первомайський)

Отець Іоан

м. Первомайський (новий храм)

27.04.2019 р.

07.00 – літургія

23.00 год. – вечірня служба

28.04.2019 р.

00.00 год. – хресний хід

04.00 год. – освячення

Свято-Казанська релігійна громада Харківської Єпархії Української Православної Церкви (м.Первомайський)

Отець Миколай

с. Роздолля

28.04.2019 р. 06.00 год.

с. Шульське

28.04.2019 р. 06.30 год.

с. Біляївка

28.04.2019 р. 08.00 год.

с. Закутнівка

28.04.2019 р. 07.15 год.

с. Суданка (центральна площа села)

28.04.2019 р. 08.30 год.

с. Паризьке

28.04.2019 р. 09.00 год.

с. Побєда

28.04.2019 р. 08.45 год.

Храм на честь Всецариці

Отець Андрій

м. Первомайський (старий храм)

28.04.2019 р. 00.00 год. вечірня служба

Освячення: 28.04.2019 р. 04.00

с. Сиваш

28.04.2019 р. 07.00 год.

с. Грушине (центральна площа села)

28.04.2019 р. 08.00 год.

с. Грушине (терцентр)

28.04.2019 р. 08.30 год.

Виправна колонія №117

28.04.2019 р. 09.00 год.

 

« повернутися до списку новин