Первомайська районна рада

Участь голови районної ради Володимира Татаренкова в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 499

05.02.2018 

Під час розширеної апаратної наради голови райдержадміністрації Володимира Павленка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних служб, сільськими головами за участі голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань. 

В ході наради були розглянуті питання:

• «Про якість води в Первомайському районі»

• «Про проведення в районі Масляного тижня»

• «Про роботу Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГУ територіального управління юстиції в Харківській області у 2017 році»

   При підбитті підсумків апаратної наради було зазначено, що питання покращення якості питної води в населених пунктах району є вкрай важливим та потребує дієвих заходів. З цією метою запропоновано встановлення установки очищення води в закладах освіти.

Також керівники району закликали сільських голів відповідально поставитись щодо надання коректної інформації щодо часу та місця проведення масових гулянь з нагоди свята Масляної до райради та райдержадміністрації з метою забезпечення присутності представників відповідних служб, які відповідають за правопорядок та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час святкування.« повернутися до списку новин