Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Відбулись урочисті заходи до Дня Конституції України

Переглядів: 275

Сьогодні, 26 червня, на площі біля адмінбудівлі Первомайської районної ради відбулись урочисті заходи, присвячені 24-річниці Конституції України.

В заходах прийняли участь: керівництво районної ради та райдержадміністрації, голови сільських рад, виконавчий апарат районної ради, структурні підрозділи та відділи райдержадміністрації, представники громади району.

 

 

 

 

       

Володимир Татаренков та Вадим Партала привітали всіх присутніх зі святом та нагородили Почесними грамотами Первомайської райдержадміністрації та Первомайської районної ради з нагоди Дня Конституції України:

Колихалову Людмилу Олексіївну та Колихалова  Сергія Михайловича, батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу с.Суданка за багаторічну невтомну працю, наполегливу та самовіддану роботу у реалізації державної політики з соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

   

Сороку Олександра Григоровича, Почесного громадянина Первомайського району, ветерана праці з багаторічним досвідом роботу в галузі агропромислового комплексу, за вагомі здобутки у професійній діяльності та значний особистий внесок у розвиток сільського господарства Первомайського району.

 

  

Також відбулось нагородження до Дня фермера України, яке святкується у цьому році перший раз. Почесними грамотами були відзначені Татаренкова Ніна Дмитрівна – голова ФГ «Татаренкової Н.Д.» та Умріхін Юрій Миколайович – голова СФГ «Умріхіна Ю.М.» за багаторічну віддану працю, вагомі трудові досягнення в галузі агропромислового комплексу, любов до рідної землі та з нагоди професійного свята.

    

    

Під час заходу для присутніх учасниками самодіяльності районного відділу культури була підготовлена концертна програма.

 

 

« повернутися до списку новин