Первомайська районна рада

УВАГА! ДИТЯЧИЙ КОНКУРС У ДІЇ!

Переглядів: 814

АТ Харківобленерго” оголошує проведення нового творчого конкурсу “Соціальна аФішка 2020 “Безпечна електрика у моєму житті”.

Соціальна аФішка - зображення (малюнок або фото).

АТ “Харківобленерго” запрошує до участі у конкурсі всіх дітей віком від 6 до   16 років. Надсилайте нам малюнки, фото та вигравайте! За підсумками конкурсу в       АТ “Харківобленерго” відбудеться церемонія нагородження переможців цінними подарунками та дипломами.

На конкурс роботи можуть бути представлені у чотирьох номінаціях:

“Безпечне селфі або життя дорожче за фото”;

“Правила безпечного користування електрикою у побуті”;

“Правила безпечного поводження поблизу енергооб'єктів на вулиці”;

“Енергетика: погляд у майбутнє”.

Роботи приймаються з 1 вересня до 16 листопада 2020 року включно.

Роботи, надані після зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Конкурсні роботи необхідно надати до управління інформаційної політики та роботи зі споживачами товариства за адресою: вул. Плеханівська, буд. 149, кім. 122,             м. Харків, 61037; конт. тел.: (057) 342-31-07, або до місцевих районних відділень товариства. Електронна адреса: ikc01@.obl.kh.energy.gov.ua.

Надсилайте конкурсні роботи разом з заявкою поштою або на електронну адресу.  Обов'язково з поміткою “Дитячий конкурс - 2020”. Увага! Процес створення фотороботи не повинен загрожувати Вашому здоров'ю та життю! Цифровий формат: png, jpeg, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів. Конкурсні роботи повинні відповідати тематиці конкурсу. Від одного Учасника Конкурсу приймається не більше чотирьох конкурсних робіт, по одній у кожній номінації. Колективна робота не приймається. До роботи на окремому аркуші додається заповнений бланк заявки про участь у Конкурсі. Бланк заявки розміщений на офіційному сайті АТ “Харківобленерго”: www.oblenergo.kharkov.ua на сторінці “Електробезпека” у розділі “Конкурси та творчість”. Роботи без надання заявки про участь у конкурсі прийматися не будуть. Заявка на участь у конкурсі: прізвище, ім'я, по батькові автора конкурсної роботи; дата народження (кількість повних років) конкурсанта; місце проживання (повна адреса) конкурсанта, вікова група, назва конкурсної роботи; контактний телефон (моб. тел. батьків конкурсанта); невелика розповідь про роботу. Робота повинна супроводжуватися естетично оформленим пояснювальним написом (назва роботи, прізвище, ім'я та вік учасника, адреса проживання). Напис (етикетку) потрібно зробити у друкованому вигляді та прикріпити до зворотного боку роботи

У разі надання  конкурсних робіт особисто (нарочно) потрібно дотримуватися всіх карантинних вимог.

Детальніше про умови участі в конкурсі у розділі “Електробезпека” у розділі “Конкурси та творчість” за посиланням https://www.oblenergo.kharkov.ua/ electric_safety/contest_creativity.

 « повернутися до списку новин