Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

23 жовтня в районі відбулась презентація 2-х мініпроєктів

Переглядів: 75

23 жовтня в районі відбулась презентація 2-х мініпроєктів:

Мініпроєкту № 703 «Чиста вода – здорове життя!» - переможця обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад Харківської обласної ради “Разом в майбутнє” у 2020 році, який був підготовлений Радою Троїцького ліцею і який успішно впроваджений та реалізований на території Первомайського району.

Загальний обсяг фінансування зазначеного проєкту складає 85, 900 тис. грн., з яких 42,778 тис.грн. виділено з обласного бюджету; 38,827 тис.грн. виділено з районного бюджету та 4,295 тис.грн. - кошти, зібрані Радою Троїцького ліцею.                 

В рамках реалізації проєкту у приміщенні харчоблоку навчального закладу встановлено сучасну фільтрувальну систему сорбційного типу для приготування їжі та сучасну фільтрувальну систему сорбційного типу з кальціюванням питної води для учнів початкової школи. Також придбано 5 кулерів та 2 фонтанчика питної  води  і облаштовано  місця для вживання води, збагаченої кальцієм.

Завдяки впровадженому мініпроєкту створено сучасні умови для покращення питного режиму 126 учням, 45 вихованцям та 31 працівнику навчального закладу. Приведено якість питної води у відповідність до санітарно-гігієнічних вимог.

Сертифікат щодо успішної реалізації проєкту було вручено директорці Троїцького ліцею Надії Плотниковій та головчині ради Троїцького ліцею Людмилі Яковлевій депутатом Харківської обласної ради Віктором Намчуком.

Мініпроєкту № 687 «Здорове харчування - запорука здоров’я» - переможця обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад Харківської обласної ради “Разом в майбутнє” у 2020 році, який був підготовлений батьківським комітетом дошкільного підрозділу с.Киселі Комунального закладу освіти Олексіївський ліцей і який успішно впроваджений та реалізований на території Первомайського району. 

Загальний обсяг фінансування зазначеного проєкту складає 299, 876 тис. грн., з яких 149,876 тис.грн. виділено з обласного бюджету; 135,0 тис.грн.. виділено з бюджету Олексіївської сільської ради та 15,0 тис.грн. - кошти, зібрані батьківським комітетом дошкільного підрозділу с.Киселі.

В рамках реалізації проєкту проведений ремонт приміщень їдальні і харчоблоку, замінено електрику, відремонтовано систему водопостачання та каналізації, придбано та встановлено нове технологічне обладнання для харчоблоку, а саме: електричні плити, витяжки, ванни мийні, стелажі, сушки, секції, холодильник, придбано нові меблі для їдальні.

Завдяки реалізованому проєкту заклад отримав сучасну їдальню з модернізованим технічним оснащенням, новими меблями на 24 дитячих місця. Впроваджено нові форми і методи обслуговування дітей в обідньовому залі. Забезпечено умови для приготування збалансованого та якісного харчування дітей

Їдальня, обладнана за сучасними вимогами, створені найсприятливіші можливості для покращення умов праці та харчування дітей.

Сертифікат щодо успішної реалізації проєкту було вручено директорці  дошкільного підрозділу с.Киселі Комунального закладу освіти Олексіївський ліцей Марині Шпак депутатом Харківської обласної ради Віктором Намчуком.

 

« повернутися до списку новин