Первомайська районна рада

Участь голови районної ради Володимира Татаренкова в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 445

12.02.2018 

Під час розширеної апаратної наради голови райдержадміністрації Володимира Павленка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних служб, сільськими головами за участі голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань. 

В ході наради були розглянуті питання:

1. Про стан виконання протиепідемічних заходів щодо запобігання захворюваності на грип та ГРВІ та заходи щодо попередження захворюваності на Кір.

2. Про роботу Первомайського міськрайонного відділу з питань пробації у 2017 році та внесення змін до чинного законодавства в частині суспільно- корисних робіт.

3. Про підготовку учнів 11 класів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

      При підбитті підсумків апаратної наради було наголошено на важливості превентивних заходів щодо попередження захворюваності жителів району, а також висловлено прохання до сільських голів відповідально поставитись до виділення субвенцій КЗОЗ «Первомайський центр первинної медико-санітарної допомоги» на придбання реактивів з метою проведення населенню району безоплатних аналізів. Крім цього рекомендовано представникам органів місцевого самоврядування передбачити кошти на організацію та проведення суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, а також було наголошено на необхідності якісної підготовки та всебічній допомозі старшокласникам до проходження зовнішнього незалежного оцінювання, адже для юних мешканців району – це період упорядкування знань для подальшого життя.« повернутися до списку новин