Первомайська районна рада

Підбито підсумки обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»

Переглядів: 582

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів засідання Конкурсної комісії обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування». Члени комісії обговорили та погодили результати Конкурсу, визначили переможців та лауреатів.

У цьогорічному професійному змаганні взяв участь 31 конкурсант у чотирьох номінаціях: кращий сільський голова; кращий селищний, міський (міста районного значення) голова; краща посадова особа сільської, селищної, міської ради; краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.

Конкурсанти виконували завдання на знання актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, вмінь щодо їх практичного застосування в роботі та завдання щодо знання правил службового етикету.

Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко зауважив, що назріла необхідність запровадження нової номінації: на Харківщині створені об’єднані територіальні громади, у подальшому їх теж слід залучити до участі у конкурсі, що у 2012 році започатковувався обласною радою як підгрунтя розвитку місцевого самоврядування та зміцнення кадрового потенціалу.

Імена переможців Конкурсу-2017 будуть відомі 7 грудня під час урочистого прийому, який у Будинку рад з нагоди Дня місцевого самоврядування проведе голова обласної ради Сергій Чернов. Конкурс повернувся до ідеї відзначення переможців призовими преміями: За І місце винагорода складе 10 тис. грн, за ІІ – 5 тис. грн, за ІІІ – 3 тис грн.« повернутися до списку новин