Первомайська районна рада

Вітання Почесного громадянина Первомайського району Шапченко Клавдії Іванівни з 80-річним ювілеєм

Переглядів: 394

Сьогодні, 20 червня 2018 року, жителька м.Первомайський Шапченко Клавдія Іванівна - Почесний громадянин Первомайського району - святкує свій 80-річний ювілей.

З цією почесною датою її привітав голова районної ради Володимир Татаренков і вручив ювілярці Подяку райдержадміністрації та районної ради за багаторічну, віддану працю, активну громадську діяльність та з нагоди 80-річчя від дня народження, а також цінний подарунок.

Клавдія Іванівна почала свою трудову діяльність листоношею у далекому 1954 році. З 1955 року по 1960 рік працювала свинаркою, та вже у 1958 році, за досягнуті успіхи у соціалістичному змаганні, була учасником ВДНГ СРСР.

З 1960 року по 1988 рік працювала дояркою, доки не пішла на заслужений відпочинок, але продовжувала працювати в тваринництві підмінною та телятницею до 1993 року. З 1993 року по 2002 рік знову працювала листоношею.

За свою трудову діяльність була нагороджена багатьма медалями та цінними подарунками: трьома свідоцтвами про присвоєння Почесного звання “Кращий по професії”. Від імені Міністерства сільського господарства нагороджена Почесним Дипломом та цінним подарунком – автомобілем “Москвич-412”; за неодноразовий 5-тисячний рубіж надоєних кілограмів молока була нагороджена дипломом “Золоті руки” та орденом “Знак Пошани”.

Шапченко К.І., за народження 5-х дітей, нагороджена медаллю “Материнства II ступені”.

      

                                                   « повернутися до списку новин