Первомайська районна рада

Звернення голови районної ради Володимира Татаренкова

Переглядів: 142

Шановні земляки, друзі!

 

    Ми з вами живемо в непрості часи, на сході нашої країни ще й досі не спокійно, світова економіка входить в чергову кризу і наша країна не є виключенням.

     Якщо по подіям на сході влада та й люди багато чого вже розуміють і роблять кроки до примирення, та як боротися з економічною кризою світ ще не збагнув в повній мірі.

     Бо це, насамперед, не стільки результат помилок в економічній та політичній сфері, скільки в дуже небезпечній інфекційній хворобі, яку визиває так званий коронавірус COVID-19.

    Інформації щодо його дії та наслідків в різних країнах світу достатньо, і ми це чуємо з усіх засобів масової інформації.

Де ж ми з вами знаходимося, наш район, місто в виді  цих подій та інформаційних потоках…?!

1) На сьогодні створені органи, які мають за мету об’єднати зусилля всіх ланок влади, організацій насамперед фахівців по підвищенню інформаційної роботи, забезпеченню матеріально-технічними та фінансовими ресурсами, проводиться комплекс організаційних, контролюючих та профілактичних заходів.

2) Особлива увага приділяється забезпеченню всім  необхідним медичних працівників та оперативних служб, які працюють по життєзабезпеченню населення міста та району.

Ми бачимо проблеми, які виникають і прикладаємо зусилля для оперативного їх вирішення.

Сьогодні на лікуванні є хворі з інфекційних захворювань, з ними проводиться відповідне лікування, але хворі на коронавірус відсутні.

3) Влада району, міста, сільських рад на своїх позачергових сесіях, за підтримки депутатського корпусу, виділили необхідні кошти для придбання засобів індивідуального захисту медпрацівникам, дезінфікуючі засоби і таке інше.

До цієї роботи долучились підприємці міста та району, фермери, фізичні особи, депутати. Ця робота продовжується.

Ми розуміємо, що нам потрібно готуватись до більш значних фінансових витрат, тому сьогодні кожна гривня допомоги є дуже важливою і не тільки грошима вимірюється допомога.

Друзі, в протидії коронавірусу основне і найголовніше – це бути єдиною командою, ні влада, ні лікарі, яка б найсучасніша  медицина не була, не впораються без свідомих, цілеспрямованих і відповідальних дій кожної людини і суспільства в цілому, тому наше з вами завдання:

1.Зробити все залежне від кожного, щоб цей вірус не потрапив в місто, район. Це надскладне завдання, але коли кожен з нас відмовиться без потреби виходити з дому, квартири, їхати за межі населеного пункту, міста, району, держави, то ми зробимо свій вклад в боротьбу з цією хворобою.

А якщо хтось з нас приїхав  з-за кордону або другого регіону країни, то будь ласка, самоізолюйтесь і поставте до відома свого сімейного лікаря.

Якщо у когось з нас з’являться симптоми хвороби, негайно звертайтесь за телефоном до сімейного лікаря і дійте за його рекомендаціями.

2.Сьогодні, як ніколи раніше, кожен громадянин повинен проявити зрілість, відповідальність не тільки за своє життя, а й допомогти всім, хто потребує нашої допомоги, а це, в першу чергу, люди похилого віку, пенсіонери, це найуразливіша вікова група людей. Зробіть це сьогодні, завтра може бути запізно. До цієї роботи залучені всі соціальні працівники, але їх недостатньо.

Дорогі земляки! Сьогодні на території району та міста працюють всі підприємства, які забезпечують населення товарами, які необхідні для життєдіяльності, працюють всі органи влади, державні установи. Ті незручності, які виникли із-за закриття об’єктів не критичної для забезпечення життєдіяльності населення, продиктовані тільки одним: мінімізувати можливість зараження.

Я хотів би висловити слова подяки керівникам цих об’єктів та працівникам за порозуміння і висловити надію, що держава знайде можливість вас підтримати не тільки морально.

В ці не прості часи думаю кожен з нас висловлює подяку захисникам, нашим воїнам, всіх, хто працює в полі, на підприємствах, забезпечує продовольчу безпеку держави, району, всім працівникам, які забезпечують життєдіяльність міста та району, безпеку мешканців міста та сіл району.

І я думаю ви, шановна громадо, підтримаєте мене і скажемо слова вдячності нашим мужнім лікарям. Сьогодні вони перша лінія фронту і дай Бог їм здоров’я, витримки і  фізичних сил.

Шановні друзі! Прийдешні покоління проходили дуже важкі іспити і виходили переможцями, бо гуртувалися, були єдиними в бажанні перемогти, витримати.

Ми з вами їх нащадки, знайдемо в собі сили, мудрість терпіння, не піддаємось ніяким панічним настроям, разом ми все здолаємо, знайдемо та зрозуміємо найважливіші життєві цінності і побудуємо кожен своє життя, свою країну, про яку мріємо.

Здоров’я всім, миру, оптимізму, витримки та людського щастя!

 

 « повернутися до списку новин