Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Участь голови районної ради у проведенні круглого столу

Переглядів: 246

04.04.2019р. голова районної ради Володимир Татаренков прийняв участь у круглому столі,  який пройшов у м.Харкові, в Центрі розвитку місцевого самоврядування, де розглядалося питання про першочергові зміни до Перспективного плану формування територій громад Харківської області.

Участь у дискусії взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати обласної ради, керівники рад Харківщини.

Голова Харківської обласної ради зазначив, що тема, актуальність і формат сьогоднішнього заходу зумовлені і навіть продиктовані обставинами сьогодення; охарактеризував здобутки децентралізації та застеріг від поглиблення ризиків у втіленні реформи.

Сергій Чернов акцентував увагу присутніх і на головному ризику для реформи – швидкоплинності часу. У громад залишається дуже обмежений термін, аби привести у відповідність Перспективний план, відповідно до якого й відбуватимуться місцеві вибори 2020 року.

На прикінці дискусії Сергій Чернов наголосив на тому, що до 2020 року, в області має бути створена єдина правова площина взаємовідносин між органами місцевого самоврядування і державою. Відтак, громади мають максимально скористатися можливостями 2019 року, у якому буде завершено процес об’єднання громад.

« повернутися до списку новин