Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Участь голови районної ради Володимира Татаренкова в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 349

28.01.2019 

Перед початком наради головою районної ради В.Татаренковим була презентована книга «Первомайщина – мій рідний край», яку створив колектив авторів у складі Тетяни Федорівни Августинопольської, Віктора Дмитровича Семихата, Миколи Івановича Філіпова, Валентини Василівни Чернойван.

До створення та видання цієї книги було долучено велику кількість науковців, керівників державних установ та організацій, підприємців та простих небайдужих громадян.

Ця книга – багаторічна дослідницька робота авторів, екскурс у далеке минуле нашого краю та його сьогодення.

У книзі автори, на основі історичних документів та архівних даних, періодичних видань різних часів та спогадів безпосередніх учасників подій відтворили історію Первомайщини.

Авторському колективу була висловлена подяка керівництва району і вручені квіти, також була висловлена подяка всім тим, хто долучився до створення та видання цієї книги.

 

Під час розширеної апаратної наради голови райдержадміністрації Володимира Павленка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних служб, сільськими головами за участю голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань:

• «Про затвердження звіту соціально-економічного розвитку Первомайського району за 2016 – 2018 роки та затвердження плану соціально-економічного розвитку Первомайського району на 2019 – 2021 роки»;

• «Про організацію суспільно-корисних робіт у 2019 році»;

• «Про формування плану на 2019 рік капітального ремонту дороги Мерефа – Лозова – Павлоград».


При підбитті підсумків апаратної наради було зазначено, що соціально-економічний розвиток району – це не процес одного дня, а кропітка, конструктивна та злагоджена робота, мета якої зробити життя пересічного мешканця району більш комфортним.

« повернутися до списку новин